+ Kleks Bytów

Firma nasza zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm, urzędów, szkół i przedszkoli w niezbędne artykuły biurowe i akcesoria takie, jak papier ksero, tonery i tusze do drukarek, sprzęt biurowy, nośniki danych (płyty CD, DVD, pamięć przenośna). Oferujemy także, szeroki zakres artykułów szkolnych wraz z podręcznikami, artykuły plastyczne (artystyczne), czy środki czystości oraz zabawki.
Prowadzimy działalność w 4 punktach na terenie Bytowa (Kleks, Kleks BIS, Kleks Hurtownia oraz Kleks Hala). Dokładne dane odnośnie lokalizacji i danych kontaktowych znajdują się w zakładce "KONTAKT".
Jesteśmy w stanie szybko i terminowo zrealizować nawet największe i złożone zamówienia. Obsługujemy szkoły i przedszkola. Gwarantujemy towar najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie znaleźć można produkty uznanych i cenionych firm, takich jak: HP, Xerox, Samsung, Citizen, Leitz czy Esselte. Stawiając na zadowolenie naszych Klientów, stale aktualizujemy i wzbogacamy nasz asortyment o nowe materiały, akcesoria i urządzenia biurowe. Zapewniamy kompetentną i miłą obsługę.
Wszystkie zdjęcia zamieszczone w naszej galerii mają na celu zorientować klientów w asortymencie naszego sklepu i nie stanowią one oferty handlowej. W sprawie cen i aktualnej dostępności artykułów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W rubryce obok zamieszczone są dane kontaktowe naszych pracowników, którzy chętnie służą Państwu radą i pomocą przy zakupach w naszych sklepach.
Jeszcze raz zapraszamy i życzymy udanych zakupów!!!