Przejdź do treści

O nas

Istniejemy na rynku już 30 lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie uznanie wśród naszych Klientów, którzy zaopatrują się u nas w materiały biurowe, papiernicze, przybory szkolne i podręczniki. W Kleksie, czyli naszym głównym punkcie, znajdziecie szeroki asortyment artykułów papierniczych i biurowych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych. Kleks BIS specjalizuje się w materiałach kreatywnych i produktach dla artystów z różnych dziedzin. Nasz dział Biuro Serwis zajmuje się obsługą firm, instytucji, placówek edukacyjnych i jednostek samorządowych. W Hurtowni Kleks znajdziecie szeroki wybór ekologicznych pojemników i sztućców jednorazowych, chemii gospodarczej i wielu innych artykułów codziennego użytku.

Zapraszamy do grona naszych Klientów również Ciebie. Nasi kompetentni pracownicy, z których większość jest z nami od kilkunastu lat, doradzą i pomogą wybrać odpowiednie dla Ciebie produkty. Jeśli nie znajdziesz ich na miejscu, z chęcią je sprowadzimy.

Prowadzimy działalność w trzech punktach na terenie Bytowa. Dane kontaktowe i lokalizacje znajdziesz w zakładce Kontakt.

Kleks wraz z działem Biuro Serwis

Kleks BIS

Kleks Hurtownia

Kleks to sklep papierniczy, który działa w Bytowie już 30 lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie uznanie wśród Klientów indywidualnych, firm, placówek edukacyjnych i jednostek samorządowych. Nasz asortyment obejmuje materiały biurowe i papiernicze, materiały eksploatacyjne do drukarek, kas fiskalnych i terminali płatniczych, a także przybory szkolne, podręczniki, specjalistyczne akcesoria dla artystów oraz artykuły chemii gospodarczej. Prowadzimy działalność w trzech punktach na terenie Bytowa.

JESTEŚMY TAKŻE TUTAJ

SZYBKI KONTAKT
Firma Handlowa Kleks s.c.
ul. Kochanowskiego 8-10
77-100 Bytów
tel./fax. 59 822 28 22
www.kleksbytow.pl
biuro@kleksbytow.pl

W 2021 roku zrealizowaliśmy projekt doradczy w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem w ramach Pomorskiego Systemu Usług Doradczych Spektrum, finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Copyright 2023 © Firma Handlowa Kleks s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności